به نام خدا

از سال ها قبل در این فکر بودم که کلیه دروس عربی را به صورت فایل های تصویری درآورم و نکات تدریسی و قابل توضیح را به زبانی ساده و نو بیان کنم.
سال های قبل روش تدریس ها را به صورت فایل PDF و سپس به صورت فایل صوتی تهیه کرده بودم اما امسال به یاری حق کار تولید فیلم ها را آغاز کردم. هرچند در ابتدا با برنامه آشنا نبودم ولی به تدریج بر برنامه مسلط شدم و خدا را شکر کارهای خوبی از کار درآمد. در متوسطه اول روش تدریس هر درس، بررسی برخی تمرینات، بایدها و نبایدها و نکات طراحی آزمون مطرح گردید و در متوسطه دوم نکات کنکوری هر درس نیز بررسی گردید.
کل کتاب های هفتم تا دوازدهم 56 درس دارد که 56 قطعه فیلم با کیفیت تهیه شد.
فیلم ها به تدریج با حجم کم (و البته کیفیت پایین) در کانال پیام نسیم بارگذاری می گردد. و اگر دوستانی مایل به تهیه نسخه با کیفیت و حجم بالا هستند می توانند در تلگرام یا واتساپ با بنده تماس بگیرند. این فیلم ها دانش آموزان متوسطه دوم را از هر کلاس اضافی بی نیاز می کند.
همه تولیدات پیام نسیم از جمله این فیلم ها مجانی است.

آدرس تلگرام پیام نسیم: @payamenasim
آیدی بنده در تلگرام: @abbasi2153

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاور|خانواده|ازدواج|طلاق|خیانت|زوج|روانشناس «Dead Poets Society» LED یادداشت های من از کارساز netrussia.parsablog.com آموزش تکنولوژی | دانلود نرم افزار اندروید مهاجرت به کشور گرجستان Keyūmars دنیای امروز Jill