به نام خدا
مدت هاست موفق نشدم وبلاگ را به روز کنم چون عمده فعالیت را به کانال تلگرام منتقل کرده ام.
امیدوارم بتوانم اینجا را هم با بخشی از اهداف تأسیسش به پیش ببرم حداقل با ایرانگردی و سفر که این مدت خدا را شکر زیاد هم اتفاق افتاده است.
اما فایلی که در این پست منتشر می شود، حاوی یک سری ایرادات و نقد و نظرهای دانش آموزان کلاس هشتم یکی از مدارس نمونه دولتی است. دبیر محترم زحمت کشیدند و دست نوشته های دانش آموزان را برای بنده ارسال فرمودند. نکات مهم و غیر تکراری را از نوشته های دانش آموزان استخراج کردم و پاسخ هایی مناسب با هر بخش را در زیر نقدها نوشته ام. 
چون ممکن است این شبهات در ذهن برخی دیگر هم باشد که دقیقا در جریان هدف ها و حدود کتب درسی و اختیارات مؤلفین نیستند این فایل را تقدیم می کنم شاید پاسخ خیلی از شبهات داده شود. سرگروه های محترم می توانند به نکات این فایل در کلاس های ضمن خدمت و کارگاه آموزشی استناد نمایند و این فایل را در گروه ها و کانال هایشان منتشر فرمایند.

دانلود فایل پی دی اف

از این آدس در تلگرام هم قابل دسترسی است:
https://t.me/payamenasim/1632

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کولر گازی 30000 اجنرال شهر حر | HOR.CITY آنگاه که پرتو علم همه جا را فرا خواهد گرفت Hector رسانه آرمین رایانه مشاور آسان برتر پرهام قصابی املاک توقف خرید فروش رهن اجاره